Překlápěcí stůl na výrobu panelů - WING

Překlápěcí stůl WING je určen k výrobě dřevěných sendvičových panelů. Slouží k vyskládání kompletního rámu a jeho zafixování pomocí pneumatických přítlaků. Vytvořený rám se jednostranně oplášťuje plošným materiálem a pomocí překlápěcího mechanismu přesune na protilehlý pracovní stůl. Na protějším pracovním stole je rámová konstrukce dokončena včetně výplní, rozvodů a druhé krycí vrstvy.

SOUKUP spol. s r.o.
Šífařská 1/3, 147 00 Praha 4 - Hodkovičky
IČO: 40615332
DIČ: CZ40615332

Montážní stoly a linky na panely

 

 WING 1 se vyrábí v délce 6 m a WING 2 je kombinací dvou stolů kdy můžeme vyrábět panely do 13 metrů délky. Příčné upínací nosníky pracují v rozsahu 400-3000 mm. Na hlavním stole jsou osazeny pneumatické přítlaky, stahující základní dřevěný rám. Vyrovnání do pravého úhlu je podle stavěcích kolíků na boku stolu.
U provedení WING 2 se mohou zdvihat oba stoly jednotlivě nebo společně. Nabízí se tak 2 nezávislá pracoviště pro montáž meších panelů nebo jedno velké pracoviště pro obvodové panely. Variabilita stolu a možnosti příslušenství jsou stejné pro celou řadu Framer. 

 

 

Příklady použití

 Překlápěcí stůl WING ve firmě CZECHPAN jako součát linky pro výrobu panelů
 
Propojení překlápěcího stolu WING s dokončovací linkou je určeno pro kontinuální výrobuKontinuální montážní linka Framer Line s propojením na překlápěcí stůl Wing s poháněnými válečky a dokončovací dráhu.

prospekt Wing

Soukup

Výroba zařízení pro dřevostavby vyplynula z požadavku kompletního řešení provozů, kde jsme instalovali obráběcí centra našich partnerů. Od počátku jsme se zaměřili na racionální výrobu sendvičových panelů. Pro menší výrobce slouží základní řada řemeslných stolů Framer, kde je možné si základní stůl zhotovit svépomocí. Pro kontinuální výrobu je navržen systém Framer Line, překlápěcí stůl Wing a dokončovací linka.

Výhodou pro výrobce dřevostaveb je že dostává komplexní řešení, přesně podle jeho potřeb s možností plynulého růstu podle zvyšujících se nároků.

design by cz WEBSTART s.r.o.